Bestyrelse

info@dbgf.dk

Pernille Rosendal, formand
40 85 39 20, pernille.rosendal@gmail.com

Ulrik Andersen, næstformand
50 87 66 04, ulrik@ulriks.dk

Bjørn Kroghsbo, kasserer
40 32 48 88, bjorn@kroghsbo.dk

Karina Langhoff de Thurah, sekretær
51 34 95 45, Kldtmail@gmail.com

Steen Grønbech
99 55 65 97, steen@sgrnet.dk

Claus Berggreen
29 85 05 90, claus.berggreen@firkant.net

Peter Friberg
24 27 98 76, friberg@live.com

1. suppleant: Christian Skjæran
2. suppleant: Erling Skorstad

DBgF.dk – Backgammon.dk – Dansk Backgammon Forbund