Holdturnering 2019 / 2020 - BMS Backgammon - 3. division A (Øst)

Holdkaptajn

1551 Finn Due Larsen

Hjemmebane

Aktiv Centeret
Rolighedsvej 12
2750 Ballerup
Danmark
4037 6604

Stamhold

BMS Backgammon

Individuelle resultater

# Spiller Rating K V T +/-
1 2412 Alan Valentin 1002,55 8 4 4 0
2 5115 Lasse Olesen 1018,05 4 2 2 0
3 5142 Iuliu Codrut Turcanu 1003,75 0 0 0 0
4 1551 Finn Due Larsen 903,54 7 3 4 -1
5 2992 Jan Melchiorsen 973,04 7 3 4 -1
6 2866 Jan Michael Pedersen 853,74 7 2 5 -3
7 3115 Mette Bræmer 891,15 7 2 5 -3
8 4956 Thomas Jørgensen 968,65 8 2 6 -4

Kampprogram

Åben alle | Luk alle

Torsdag d. 5. september 2019 kl. 19:00

  • BMS Backgammon 0 - 3 Vesterbro Backgammon Klub II

Torsdag d. 12. september 2019 kl. 19:00

  • BMS Backgammon 0 - 3 Easy Take I

Torsdag d. 19. september 2019 kl. 19:00

  • KBgK V 2 - 1 BMS Backgammon

Torsdag d. 26. september 2019 kl. 19:00

  • BMS Backgammon 2 - 1 Team Sirius

Torsdag d. 3. oktober 2019 kl. 19:00

  • Ringsted V 1 - 2 BMS Backgammon

Torsdag d. 10. oktober 2019 kl. 19:00

Torsdag d. 24. oktober 2019 kl. 19:00

  • Absalon VI 2 - 1 BMS Backgammon

Torsdag d. 31. oktober 2019 kl. 19:00

  • Vesterbro Backgammon Klub II 2 - 1 BMS Backgammon

Torsdag d. 7. november 2019 kl. 19:00

  • Easy Take I 1 - 2 BMS Backgammon

Torsdag d. 14. november 2019 kl. 19:00

  • BMS Backgammon 2 - 1 KBgK V

Torsdag d. 21. november 2019 kl. 19:00

  • Team Sirius 2 - 1 BMS Backgammon

Torsdag d. 28. november 2019 kl. 19:00

  • BMS Backgammon 0 - 3 Ringsted V

Torsdag d. 5. december 2019 kl. 19:00

Torsdag d. 9. januar 2020 kl. 19:00

  • BMS Backgammon 2 - 1 Absalon VI

Torsdag d. 16. januar 2020 kl. 19:00

  • Vesterbro Backgammon Klub II 2 - 1 BMS Backgammon

Torsdag d. 23. januar 2020 kl. 19:00

  • Easy Take I 3 - 0 BMS Backgammon

Torsdag d. 30. januar 2020 kl. 19:00

  • BMS Backgammon 2 - 1 KBgK V

Torsdag d. 6. februar 2020 kl. 19:00

  • Team Sirius 2 - 1 BMS Backgammon

Torsdag d. 27. februar 2020 kl. 19:00

Lørdag d. 29. februar 2020 kl. 12:00